Brazilian Butt Lift

Brazilian Butt Lift

Brazilian Butt lift operation is one of the most populer operation we perform. In order to give you best hour glass shape we remove the excess fat from your tummy, love handles and lower back area with help of vaser liposuction under Swedish calculation technique equally. After removing the excess fat from the specifis areas, we transfer the fat on your butt area according to your request. The amount and size will be decided by you during the consultation before the operation.

Kaç gün gerekli ?

Brezilya Popo Estetiği operasyonu geçiren kişilerin iyileşme süresi kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Brezilya Popo Estetiği operasyonu sonrası iyileşme süresi; 1 hafta ile 4 hafta içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Estetik yapılan bölgenin tam oturması ise 3 ay ile 6 ay arasında değişmektedir.

 • Anestezi
  Genel Anestezi
 • Operasyon Süresi
  3 Saat
 • Kesin Sonuç
  3 Ay
 • Günlük Hayata Dönüş
  1 Hafta

5 Soruda Brezilya Popo Estetiği

Brezilyalı kadınların ırk özelliklerinden dolayı en fazla dikkat çeken fiziksel özelliği popo bölgesidir. Estetik alanında popo estetiği yaptırmak isteyenler Brezilyalı kadınların popo görünümüne sahip olmayı daha fazla tercih ederler. Brezilya popo estetiği bu talepler doğrultusunda yaygınlaşmıştır. Operasyonda popo bölgesi silikon protez, yağ enjeksiyonu, dolgu enjeksiyonu gibi uygulamalarla Brezilyalı kadınların popo şekli oluşturulur. Bu tekniklerin hangisinin nasıl uygulanacağı konusunda estetik cerrah hastanın ihtiyacına göre karar verecektir.
Brezilya popo estetiği için farklı yöntemler kullanılabilir. Bunlardan biri Vaser liposuction ile karın, bel, kalça bölgesindeki fazlalık yağların alınması ve bunların belirlendiği şekilde popo ve basen bölgesine enjekte edilmesiyle yapılan işlemdir. Ancak bu uygulamanın uzman biri tarafından yapılması gerekir. Fazlalık yağların alınması sırasında ve yağ enjeksiyonu sırasında titiz bir çalışma yapılmalıdır. Vücut görünümü yağ enjeksiyonu sonrasında kum saatine benzemelidir. Popo bölgesine yakın alanlardan alınan yağ dokusu ile popo bölgesine enjekte edilen yağ dokusu belli oranda olmalıdır.
Brezilya poposunun en önemli özelliği kalçaların geniş olması değildir. Brezilya popo estetiğine konu olan kalça formu pürüzsüz bir cilt, sıkı, formda görünen çıkık bir yapıya sahip popo görünümüdür. Böyle bir popo görünümüne sahip olmak genetik faktörlerin, beslenme ve sporun etkisiyle olabilir. Bunun dışında Brezilya poposuna sahip olmak isteyenler estetik cerrahiden yardım alabilir. Günümüzde oldukça gelişmiş tekniklerle böyle bir popo şekline sahip olabilirsiniz.
Brezilya popo estetiği sırasında kullanılan tekniklerden biri Brazilian Butt Lift yöntemidir. Bu yöntemde yağ enjeksiyonu, dolgu ve silikon popo protezi gerektiği takdirde birlikte kullanılır. Popo bölgesi ilgi çekici, dişiliği yansıtacak bir şekilde oluşturulur. Vücuttaki fazlalık yağlar alınarak özel tekniklerle saflaştırılır ve popo bölgesine özenle enjekte edilir. Bu şekilde popo hacmi arttırılarak, kıvrımlı hatlara kavuşturulur. Ayrıca bel bölgesi de popo bölgesine uyumlu hale getirilir.
Popo görünümü basık olan kişilerde Brezilya popo estetiği yapılması için yağ enjeksiyonu ve dolgu enjeksiyonu yapılması yeterli olmaz. Bu yüzden silikon popo protezlerinin kullanılması gerekir. Bu şekilde ideal bel ve popo oranı 0,6-0,7 olarak oluşturulabilir.

Brezilya Popo Estetiği Programı

 • Sabah
  Hava Alanı Karşılama - VIP Transfer

  Tursab belgeli aracımızla sizleri havalimanından alıyor VIP konforunda otelinize yerleştiriyoruz!

 • Öğle
  Otel Konaklama

  Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz konforda 5 yıldızlı otelimizde ikramlar ve leziz yemekler sizi bekliyor. Değişim serüveninde sizin için her şeyi planladık.

  Kliniğe 600 m
  Hastaneye 900m
  Ulaşıma 100 m
  Ücretsiz KahveAsset 23Ücretsiz TV
 • 1. Gün
  Değişim Günü

  Operasyon günü geldiğinde sizi otelinizden alıyoruz, operasyonun gerçekleşeceği hastanemize götürüyoruz. Doktorumuz sizi bekliyor olacak. Önce checkup yapılıyor, doktorumuz çizimlerinizi yapıyor. Daha sonra değişim için operasyon başlıyor.

 • 2. Gün
  Serbest Zaman

  Operasyondan sonra güzel bir gezi zamanı… Saç ekim operasyonundan sonra İstanbul’u gezmek için bol bol zamanınız var. Sizin de gezi süreciniz şimdi başlasın. Dönüş gününe kadar güzel vakit geçirebilir, alışveriş yapabilir ve doyasıya deniz havası alabilirsiniz.

 • 3. Gün
  Kontrol

  Operasyon sonrası kontrol için hastanede doktorumuz sizi bekliyor olacak. Tüm kontrolleriniz sağlanacak ve artık süreç sona erecek. Sizin için hazırlanan uçuş raporunuz verilecek ve rüya gibi değişimler sonrası artık evinize dönebilirsiniz.

 • 4. Gün
  Dönüş

  Şoförümüz sizi otelinizden alarak evinize uğurlayacak. Sizi şimdiden özledik başka değişimlerde görüşmek üzere...  *Uçuş raporunu almayı unutmayın!

Coming from you

Brazilian Butt Lift Coming From Our Patients
 • Lisa Haslam

  Amazing body and butt! I cannot be happier than this! Thank you a lot! Very nice and professional stuff and doctor. I'll see you guys for sure soon for a new treatment.

 • Xia Irene

  I had my bbl treatment at sweden clinic. The treatment was amazing. It is surgical and its done in just few hours. The clinic offers you the best choices. I went for consultation and it was very much professional. I was given choices, every procedure was well explained until I decided what I want. Every thing is excellent!

 • Layana Zeta

  Me and my friend chose this clinic after browsing the web looking for aesthetic clinics to do BBL treatment in Istanbul. The staff were very good at this clinic, it's a good place to visit. Overall, we're very happy with how everything went. It's a very good clinic and the doctor is very good. We got the results we wanted and expected. I would recommend coming here.

 • Sevcan Copur

  Merhaba, yıllardır yaptırmak istediğim popomu sonunda İsveç Klinik’de yaptırdım. Çok araştırdım, çok yer gezdim ve en sonunda doğru kararı verdim. 1 yıl önce yaptırmıştım artık iyice oturdu ve Jennifer Lopez gibi popom oldu. Bütün klinik çalışanlarına teşekkür ederim.

 • Ezgi Okatan

  Selamlar İsveç Klinik iyi ki varsınız! Ben 26 yaşındayım ve vücut tipim çok orantısızdı. Fazla kilolarım vardı ve popomla, göbeğim neredeyse eşitti. Doktor ve sağlık danışmanım ile yaptığımız görüşmelerden sonra benim için en doğru estetikleri bulduk. Fazla yağlarımı liposuctionla aldılar ve popoma da bbl yaptılar. Kum saati gibi vücudum oldu.

 • Ayşegül Kılıç

  Merhaba ben Ayşegül. Almanya’da yaşıyorum. En çok istediğim şey dolgun ve dik bir popoya sahip olmaktı. Bu hayalimi sizin sayenizde gerçekleştirmiş oldum. Nerdeyse iki buçuk yıl oldu yaptıralı ve artık özgürce vücudumu saran elbiseler giyiyorum hatta taytımı hiç çıkarmıyorum diyebilirim. İyi ki varsınız.

 • Emilia Bauer

  Ich bin sehr zufrieden mit meiner BBL in Istanbul. Ich bin mehr als zufrieden mit meiner Behandlung, die Sweden Clinic ist unglaublich. Ich würde sie der Welt empfehlen. Ich hatte solche Angst, dass ich mich vor der Operation so wohl fühlte. Danke.

 • Laura Schafer

  Dies war mein erster Besuch in dieser Klinik. Ich werde hier operiert. Ich habe die Operation für BBL durchgeführt. Ich habe fast 2 Monate in der Sweden Clinic operiert. Das Personal war sehr hilfsbereit und freundlich.

 • Marta Glaser

  Brasilianischer Po-Lift… Die beste Erfahrung in der Sweden Clinic, exzellente Arbeit! Vor, während und nach der Behandlung im Krankenhaus war alles perfekt. Die Klinik ist absolut atemberaubend. Mein Agent aus der schwedischen Klinik hat mich von Anfang bis Ende begleitet.